EVENT DESIGN NORGE

Vi har lang erfaring innen kurs, konferanse og event gjennomføring. Våre kjerneverdier er engasjement, kvalitet, kreativitet og personlig kontakt. Vår filosofi er å bygge opp langsiktige relasjoner, bli kjent med våre kunder og bygge opp felles tillit. Akkurat slik skaper vi minnerike opplevelser. Vi tror på styrken i personlig kontakt.

Selskapet ble etablert i 2003. Med bakgrunn fra NRK, media og reiselivsbransjen har vi skapt oss en trygg plattform og uerstattelig erfaring.

Event Design er oppdatert på det siste innen bransjenyheter, inspirasjon og priser i markedet og hjelper deg gjerne med alt fra idè til gjennomføring.

KOSTNADSFRI BOOKING

Vi som jobber i EVENT DESIGN NORGE

Monica Robinsson

Monica Robinsson

Byråleder/Eventtrådgiver

monica@eventdesignnorge.no
+47 48 50 50 92

Sara Molstad Robinsson

Sara Molstad Robinsson

Prosjektmedarbeider

sara@eventdesignnorge.no
+47 99 54 41 58

Anita Lindberg

Anita Lindberg

Medieselger

anita@riktigmedia.no
+47 97 17 70 68

Hege Timland-Rismoen

Hege Timland-Rismoen

Medieselger

hege@riktigmedia.no
+47 90 94 20 95

Silje Filsmyren

Silje Filsmyren

Medieselger

silje@riktigmedia.no
+47 90 74 15 06

Malin Bredesen

Malin Bredesen

Medieselger og backoffice

malin@riktigmedia.no
+47 95 49 33 09